Attention! This job posting is 30 days old and might be already filled.
NES Global Talent
Kierownik dzialu ofertowania
Published: 19th April 2019 (about 1 month ago)
Location
Warszawa, Poland
Job Type
Region
Europe

Job Description

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest  profesjonalna firmą budowlana, która oferuje usługi z zakresu budownictwa lądowego, ogólnego. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik działu ofertowania (branża ogólnobudowlana)
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Analizowanie dokumentacji przetargowej (wymagania formalne, techniczne).
  • Tworzenie zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji technicznych i cenowych z podwykonawcami, aktywne nadzorowanie spływu ofert.
  • Przygotowywanie pytań do Zamawiającego.
  • Zarządzanie zespołem ofertowym w zakresie przygotowania wycen inwestycji.
  • Opracowywanie założeń budżetu ofertowego.
  • Przygotowywanie harmonogramu rzeczowo-finansowego.
  • Utrzymywanie kontaktu z inwestorem, podwykonawcami, projektantami.
  • Analiza rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Doświadczenie na  analogicznym stanowisku w ofertowaniu/wycenach.
  • Znajomość branży ogólnobudowlanej i wycen.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów.
  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office,  Norma, MS Project i Auto CAD.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu.

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pakiet benefitów.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Established in 1978, NES Global Talent provides a complete range of contract and permanent talent solutions to the Oil and Gas, Power, Construction and Infrastructure, Life Sciences, Manufacturing and IT sectors worldwide. With more than 40 offices in 28 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. Offering far more than a traditional recruitment service, we fully support our contractors while they are on assignment with everything from securing visas and work permits, to providing market leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.

Only registered members can apply for jobs.

Selection of Related Job Vacancies

Kierownik Robót Sanitarnych (projekt drogowy) NES Global Talent Sp. z o. o.
Łódzkie, Poland Permanent
May, 14